Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Gençlik Kolları Regaip Kandili’nde 13 İlçede Lokum Dağıttı

Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Melih Güner’in talimatları doğrultusunda Regaip Kandili Münasebetiyle Şanlıurfa’nın 13 ilçe…

Bu haberin fotoğrafı yok


Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Melih Güner’in talimatları doğrultusunda Regaip Kandili Münasebetiyle Şanlıurfa’nın 13 ilçesinde Yatsı Namazı sonrası Kandil simidi şeker lokum ve tatlı ikramıyla vatandaşlarla buluştular.

Genel Başkanımız Fatih Erbakan Gençlik Kolları Başkanı Melih Güner ve İl Başkanı Ahmet Yetimoğlunun selam ve sevgilerini ilettiler.
Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Musa Kılıç’ın yaptığı açıklamada”
Maneviyatımızı tekrardan canlandırmak kaybolan birliktelikleri tesis etmek için bu özel günler bir fırsat. Gençliği özüne döndürmek için sahada durmadan yılmadan çalışacağız çünkü imanlı bir gençliğin yapamayacağı bir şey olmadığı gibi önünde de bir engel duramaz. Milli Görüşün tek temsilcisi Yeniden Refah Partisinin bu konuda yükünün bilincindeyiz.
Haliliye Eyyübiye ve Siverek Gençlik Kolları ve Teşkilatlarının yüzlerce kişiye ulaştığı kandil programında halkın teveccühü büyük oldu