Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Xbox’tan yüz yüze varan jest! Oyunculara iyi haber

Microsoft, Xbox Game Pass PC aboneliklerinde büyük bir indirimle kullanıcılarına karşılıklı bir jest yapma kararı aldı. İlk ay için 159,90 TL olan abonelik ücretini 5,90 TL’ye düşürdü, bu da neredeyse yüzde 96’lık bir indirim anlamına geliyor.

Microsoft, Xbox Game Pass


Xbox Game Pass PC, son aylarda fiyatlarına yapılan artışlarla gündeme gelmişti. Ancak şimdi, oyunculara bir süredir özledikleri indirim fırsatını sunarak abonelik bedelini oldukça uygun bir seviyeye çekti.

Yapılan bu indirim, özellikle kullanıcıların dikkatini çekti ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Ancak bu düşük ücretli indirim sadece ilk ay için geçerli olduğu için daha önce ücretsiz deneme süresinden yararlanmış olanların bu kampanyadan faydalanamayacağı açıklandı.

GEÇTİĞİMİZ DÖNEMDE ZAM YAPILMIŞTI

Bununla birlikte, bazı oyuncular farklı hesaplardan giriş yaparak bu indirimden yararlanma şansı bulabiliyorlar.

Xbox Game Pass’in fiyatları geçtiğimiz dönemlerde önemli ölçüde artış göstermişti. Önceden 14,90 TL olan fiyatlar önce 79,90 TL’ye ardından da 159,90 TL’ye çıkarılmıştı. Bu durum, oyuncular arasında tartışma yaratmış ve eleştirilere yol açmıştı. Şimdiyse, yapılan bu büyük indirimle kullanıcılar arasında sevinçle karşılandı ve ilgiyle takip ediliyor.