Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Whatsapp grup yöneticisi iddialarına Edibe Sözen’den flaş açıklama

Maltepe Üniversitesi Rektörü Edibe Sözen bazı internet sitesi tarafından hakkında yapılan asılsız ve gerçek dışı haberlere yönelik açıklamada bulundu.

Maltepe Üniversitesi Rektörü Edibe


Basın İlan Kurumu (BİK) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Rektörü olan Edibe Sözen bazı internet siteleri tarafından “Medya İletişim # Seçim” isimli bir WhatsApp grubu grubunun yöneticisi olduğuna dair hakkında yapılan asılsız ve gerçek dışı haberlere yönelik açıklama yaptı.

Edibe Sözen sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ‘’Bazı internet haber siteleri tarafından hakkında yapılan asılsız ve gerçek dışı haberler hakkında zorunlu bir açıklama: Hakkımda, gerçeğe aykırı yapılan yalan haberler, kişilik haklarıma saldırı mahiyetinde olup asılsız ithamlar içermektedir. Kötü niyetli olarak asılsız ve gerçek dışı haberlerin asıl hedefinin; şahsım hakkında gerçeğe aykırı bir intiba oluşturma çabası olduğu açıkça ortadadır. Söz konusu asılsız ve gerçek dışı bu haberlerin sorumluları ile ilgili, avukatlarım tarafından gerekli tüm yasal süreçlerin başlatıldığını; kişilik haklarıma, mesleğime, itibarıma saldırı niteliğinde olan bu haberlere karşı hukuk mücadelesi vereceğimi kamuoyu ile paylaşmak istediğimi saygılarımla duyururum.’’ dedi.

Basın İlan Kurulu Yönetim Kurulu Başkanımıza yapılan bu asılsız ve çirkin ve karşılığı olmayan iddiaları şiddetle Şanlıurfa Çalışan  Gazeteciler Cemiyeti olarak kınıyoruz.