Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vİranşehir Belediyesinde ihalede usulsüzlük iddiası: Belediye başkanından yanıt geldi!

Viranşehir Belediye Başkanı Serhat Dicle İnan, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu’nun belediyeyi usulsüz ihale almakla suçlamasına sert bir dille cevap verdi. Ensarioğlu’nun iddialarını “tamamen iftira” olarak niteleyen İnan, belediyenin böyle bir ihalenin asla yapılmadığını ve bu tür asılsız ifadelerin kuruma yönelik yıpratma amaçlı olduğunu vurguladı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Viranşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkanı Serhat Dicle İnan başkanlığında yapıldı. 

Açılış ve yoklama ile başlayan Meclis Toplantısında konuşma yapan Başkan İnan, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu’nun Viranşehir Belediyesi hakkındaki iftiralarına cevap verdi. 

Ensarioğlu’nun iftira  bir beyanla Viranşehir Belediyesi’ne dönük açıklamada bulunduğunu ileri süren Başkan İnan, “Belediyemizin bir ilaçlama firmasına, 4 katı fiyatına ilaç ihalesi verdiğini belirtmiştir. Ancak Belediyemizde böyle bir ihale olmamıştır. Eğer ki bu konuda bir ispatı veya delili varsa buyursun gelsin, ispatlasın bize. Kesinlikle bizim böyle bir ihalemiz olmamıştır. Bu tamamen bir iftiradır, gerçeği yansıtmamaktadır, Belediyemize yönelik yıpratıcı bir iftiradır” şeklinde konuştu.