Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vekil Cevheri Şanlıurfa’nın taleplerini Bakan Göktaş’a iletti

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı ziyaret etti.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili


Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı Gazi Mecliste ziyaret ederek Şanlıurfa ve ilçelerinin taleplerini iletti.

Milletvekili Cevheri ziyarete ilişkin X hesabından yaptığı paylaşımda, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile Gazi Meclisimizde bir araya gelerek; Adil Bucak Çocuk Evleri Sitesi Müd. ikinci Kadın Konukevi Müd. Hilvan ve Halfeti Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Gündüzlü Aktif Yaşam Merkezi gibi kuruluşlarımızın personel ihtiyacı, İl Müdürlüğümüze ek ders karşılığı personel görevlendirmesi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasının hizmete açılması İlimize yeni engelli rehabilitasyon merkezi açılış izni hususlarına görüştük. İlgi alakalarında dolayı Sayım bakanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. ” ifadelerini kullandı.