Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uzman isimden Gram altın fiyatı için dikkat çeken uyarı!

Altın fiyatları hakkında değerlendirmelerde bulunan Uzman isim İslam Memiş gram altın fiyatları hakkında dikkat çeken bir tahminde bulundu.

Altın fiyatları hakkında değerlendirmelerde


Altın fiyatları canlı ve anlık olarak yatırımcısının gündemindeki yerini koruyor. Gram ve çeyrek altın fiyatları geçtiğimiz gün Merkez Bankası tarafından alınan faiz yükseltme kararı sonrasında düşüşe geçti. Dolardaki iniş altın fiyatlarındaki düşüşünde devam ediyor. Gram altın fiyatları için  tahmin ve değerlendirmelerde bulunan uzman isim İslam Memiş gram altın fiyatları hakkında dikkat çeken bir tahminde bulundu.

Gram altın fiyarları için de tahmin ve değerlendirmelerde bulunan uzman isim şunları kaydetti:

“Ben şu anki kısa vadeli baskılanmanın altın fiyatları için bir alım fırsatı sunduğunu düşünüyorum. Gram altın için kısa vadede 1700-1720 bant aralığını takip etmeye devam ediyorum. Ama Ekim ayı itibariyle gram altın fiyatı için yukarı yönlü hareketler başlayabilir. Gram altın 2023 yılını 1800-1880 TL aralığında tamamlayabilir. 2024 yılında gram altın için beklediğim seviye 2500 TL seviyesi. Ben bu yatay sürecin özellikle altın yatırımcısına iyi fırsatlar sunduğunu düşünüyorum. Gram altın fiyatında resmi kur ile çarşı piyasası arasında 40 TL’lik bir makas aralığı var. Resmi kur tarafına aldanıp alım yapmayanlar, fiyat düşük diyenler serbest piyasalarda 1710 TL seviyesinin altında bir gram altın yok. Farklılığı muhakkak göz önünde bulundurmalılar.”