Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Urfalı Müdür Adıyaman’da göreve başladı

Şanlıurfa’dan Adıyaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan Hasan Bilici göreve başladı.

Şanlıurfa’dan Adıyaman Aile ve


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinesinde gerçekleştirilen sosyal ve ekonomik destekler ülke genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da birçok ihtiyaç sahibi vatandaşa umut oluyor. Bu çerçevede il genelinde yürüttüğü çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Şanlıurfa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici ise birçok ihtiyaç sahibine ulaşmayı başarırken, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Adıyaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atandı.

Müdür Hasan Bilici, düzenlenen devir teslim töreninin ardından görevine başladı. İl Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen törende Müdür Bilici, görevi devraldı. İl müdür yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından tanışma toplantısı yapıldı.

HASAN BİLİCİ KİMDİR?

1969 Yılında Şanlıurfa Merkez’de doğdu. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Memuriyet hayatına 1989 yılında Öğretmen olarak başladı. Yıllarca Öğretmenlik ve Eğitim Yöneticiliği yaptı. 2012-2016 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

22.12.2016 tarihinde Şanlıurfa Aile  ve Sosyal Hizmet İl Müdürü olarak göreve başlayan Hasan BİLİCİ, evli ve 5 çocuk babasıdır.