Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkiye Sigorta’ya “Harika Bir İş Yeri” sertifikası verildi

-Türkiye Sigorta İnsan Kaynakları, Strateji ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Doğan Başar: -“Türkiye Sigorta olarak ikinci kez ‘Great Place To Work’ sertifikası almaya hak kazanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

-Türkiye Sigorta İnsan Kaynakları,


Türkiye Sigorta, Great Place To Work tarafından ikinci kez “Harika Bir İş Yeri” sertifikası ile ödüllendirildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü sertifika programı kapsamında Türkiye Sigorta’nın çalışanlarıyla gerçekleştirilen anket çalışmalarında, güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi 5 boyutun değerlendirilmesi sonucuna Türkiye Sigorta, “Great Place To Work” sertifikasını bir kez daha almaya hak kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Sigorta İnsan Kaynakları, Strateji ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Doğan Başar, şirketin odağının çalışanlar olduğunu belirterek, çalışan memnuniyeti ve gelişimini hedefleyen kurum kültürünü “Kaynağında Biz Varız” söylemi ile özetlediklerini kaydetti.

– “Çalışanlarımızın deneyimini iyileştirmek için yeni uygulamalar hayata geçiriyoruz”

Başar, çalışanların potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak destekleyici, kapsayıcı bir çalışma ortamı ve kültürü oluşturmaya öncelik verdiklerini vurgulayarak, “Aynı zamanda da çalışanlarımızın deneyimini iyileştirmek için yeni uygulamalar hayata geçiriyor ve bu uygulamaların geri bildirimini almayı ihmal etmiyoruz. Biliyoruz ki, her şey ölçümle başlar, gelişimi desteklemek amacıyla yaptığımız çalışmaların geri bildirimi bizler için büyük bir öneme sahip.” ifadelerini kullandı.

Harika Bir İş Yeri sertifikasının şirketlerin yönetim politikalarının başarısının da bir göstergesi olduğunu aktaran Başar, “İkinci kez ‘Great Place To Work’ sertifikası almaya hak kazanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımızın şirket liderlerimize duyduğu güven bizi onurlandırıyor. Önümüzdeki yıllarda da bu başarımızı sürdürülebilir kılmak ve daha ileri seviyeye taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.