Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Turan 45 gün sonra takımın başına geldi!

Rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 45 gündür takımdan ayrı olan Astor Enerji Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Zafer Turan, tesislere gelerek kente görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bu haberin fotoğrafı yok

Trendyol 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Astor Enerji Şanlıurfaspor’un Teknik Direktörü Zafer Turan, Temmuz ayı sonlarında doktorunun uyarısı üzerine kalp ameliyatı oldu. Ameliyat nedeniyle istirahata çekilen Teknik direktörü Zafer Turan, tedavisinin tamamlanmasıyla takımın başına geçti.

ZAFER TURAN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Yaklaşık 45 gündür takımdan ayrı olan Teknik Direktör Zafer Turan, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla Şanlıurfaspor tesislerinde bir araya geldi.Tedavi süreci, takıma gelişi, transfer çalışmaları ve takımdaki son gelişmelerle ilgili açıklamada bulunan Turan, gazetecilerin soruları da cevap verdi.

Yaptığı açıklamada turan şu ifadelere yer verdi:

“TAKIMDAN AYRILALI YAKLAŞIK 45 GÜN OLDU “

Takımdan ayrılalı yaklaşık 45 gün oldu. İlk kamp dönemimiz Bolu’daki kamp sonrası beklenmedik bir olayla karşı karşıya kaldım: ameliyat olmam gerekti. Ancak Allah’a şükürler olsun iyileştim.

“HEDEFLEDİĞİMİZ İKİ PUAN ORTALAMASINA ULAŞTIK GİBİ GÖRÜNÜYOR”

Dört önemli maç oynandı ve bazı transferler gerçekleşti. Elbette daha iyi bir noktada olabilirdik ve daha fazla puan alabilirdik. Ancak şu an itibariyle, dört maçta toplam sekiz puan kazanarak hedeflediğimiz iki puan ortalamasına ulaştık gibi görünüyor.

“İKİ MEVKİYE DAHA OYUNCU EKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Şu an 26-27 kişilik bir oyuncu kadrosuyla devam ediyoruz. Yaklaşık 10 günlük bir transfer sürecimiz daha var ve bir veya iki mevkiye daha oyuncu eklemeyi düşünüyoruz. Şimdiye kadar 13 yeni oyuncu transfer ettik. Bu oyunculardan yedisi yabancı, diğerleri ise geçen sezon takımda olan arkadaşlarımız veya altyapımızdan yetişen gençler.

“ŞANLIURFASPOR KULÜBÜ, HAK ETTİĞİ YERLERE EN KISA SÜREDE GELECEKTİR”

Camiayı birleştirmek ve güçlendirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Taraftarlar zaten bize büyük destek veriyorlar. Hep birlikte çalışırsak, eski ve yeni taraftarlarımız da dahil olmak üzere herkesin bir araya gelmesini sağlayabiliriz. Sonuç olarak, Şanlıurfaspor Kulübü, hak ettiği yerlere en kısa sürede gelecektir. Camiamızın kenetlenmesi için buradayım ve inanıyorum ki, her şey yoluna girecek.