Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TRT1 ekranlarında büyük heyecan: Sen Türkülerini Söyle Yarışmasının birincisi belli oldu!

TRT1 ekranlarının sevilen yarışma programı “Sen Türkülerini Söyle”nin dün akşam gerçekleşen finali büyük bir heyecana sahne oldu. Jüri üyeleri arasında Aysun Gültekin, Öykü Gürman, Cengiz Özkan, Emre Yücelen ve İsmail Altunsaray’ın bulunduğu bu büyük mücadelede birincilik ödülü 500 bin TL olarak belirlendi.

TRT1 ekranlarının sevilen yarışma


BİRİNCİLİK TAHTINA OTURDU: BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Dün akşam ekranlarda yayınlanan finalde yarışmanın son iki yarışmacısı, Esra Abay ve Elif Kayacan, büyük bir çekişmeye sahne oldu. İki yetenekli yarışmacı, kıyasıya bir rekabetin ardından finale kalmışlardı.

Esra Abay ve Elif Kayacan, son kez sahneye çıkarak yeteneklerini sergilediler. Ancak bu çekişmeli mücadelede, “Tükenmez Davayı Sen Bana mı Verdin” türküsünü seslendiren Esra Abay, büyük bir başarı elde ederek birincilik tahtına oturdu ve 500 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu.

ESRA ABAY KİMDİR?

Esra Abay, 45 yaşında ve yarışma boyunca gösterdiği etkileyici performanslarıyla adını geniş bir kitleye duyurdu. Aynı zamanda Esra Abay, 2006-2010 yılları arasında Amerikalı profesyonel eğitmenlerden koçluk, NLP, Quantum, hipnoz ve eğitimci eğitimi gibi farklı alanlarda bireysel ve kurumsal düzeyde çeşitli eğitimler alarak 7000 saatten fazla eğitim deneyimine sahip bir isim olarak dikkat çekiyor.

Sen Türkülerini Söyle yarışması, Türk halk müziğinin yetenekli seslerini keşfetmeye devam ediyor ve birçok yetenekli sanatçıya kapılarını açıyor. Bu yılın birincisi olan Esra Abay, büyük ödülünün yanı sıra müziğe olan katkılarıyla da tanınmış bir isim olmaya adım attı.