Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOKİ Şanlıurfa’da konut ve işyerlerini satışa çıkarıyor!

Toplu Konut İdaresi ( TOKİ) Başkanlığı, Şanlıurfa’nın da içinde bulunduğu 43 ilde 212 konut ile 17 ilde 143 iş yerini 11-12 Ekim tarihlerinde açık artırma yöntemiyle satışa çıkaracak.

Toplu Konut İdaresi (


Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın TOKİ Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek konut ve iş yeri satışı için açık artırmalar düzenleniyor. Bu satışlara katılmak isteyenler için yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade seçeneği sunulacak.

TARİH VE YER BİLGİLERİ

11 Ekim Çarşamba ve 12 Ekim Perşembe günlerinde saat 10.30’da gerçekleştirilecek açık artırmalar, TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel’de yapılacak. Ayrıca internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek.

SATIŞ YAPILACAK İLLER

Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat ve 48 ay vadeyle sahip olma fırsatı sunacak.

İŞ YERİ SATIŞLARI

Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Kütahya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 peşinat ve 48 ay vadeyle alınabilecek.

BANKACILIK HİZMETLERİ VE BAŞVURULAR

Bu açık artırmalarla ilgili bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından sağlanacak. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile www.emlakmuzayede.com.tr internet adreslerinden ve “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecektir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı olacaktır.