Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOGG, T10X için 2024 sipariş takvimini duyurdu! İşte detayları

TOGG, T10X modeli için 2024 siparişlerine 15 Ocak’ta başlanacağını açıkladı. Bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar sipariş sırası ve konfigürasyon özelliklerine göre gerçekleştirilecek.

TOGG, T10X modeli için


Sipariş Takvimi Detayları

TOGG’un duyurusuna göre, çekiliş yerine siparişler, konfigürasyon özellikleri ve üretim planlaması doğrultusunda gerçekleştirilecek. 6-10 Ocak’ta yedek listede yer alan kullanıcılar, konfigürasyonlarını güncelleyebilecek.

15-19 Ocak’ta, 2023 çekilişine katılan fakat sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara öncelik tanınacak. 20 Ocak’tan itibaren ise sipariş ekranları tüm bireysel kullanıcılar için açılacak.

TOGG, 2024’te kurumsal kullanıcılardan da sipariş alacak.

Yeni Üretim Yılı Değişiklikleri

TOGG, 2024 T10X’lerdeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında da bilgi verdi. Standart V1 donanım tipi, teknoloji ve konfor paketiyle sunulacakken, kullanıcılar istedikleri takdirde arkadan itişli V1 donanım tipini, uzun menzil seçeneğiyle de tercih edebilecekler.

V2 donanım tipinde ise V1’in özelliklerine ek olarak kış paketi ve çocuk tespit sistemi standart olarak sunulacak. Bu pakette elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı ve daha fazla özellik bulunacak.