Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sonunda bu da oldu: Suriyelilerden sorumlu başkan atadılar!

Sıklıkla gündeme gelen Osmanlı Ocakları, Şerif Bozkurt’u Suriyelilerden Sorumlu Başkan olarak atadıklarını bildirdi.

Sıklıkla gündeme gelen Osmanlı


Kamuoyunda sık sık tuhaf açıklamalar ile gündeme gelen Osmanlı Ocakları, Şerif Bozkurt’u Suriyelilerden Sorumlu Başkan olarak atadı. Genel Merkez’de yapılan atama töreninde “Suriyelileri her seferinde hedefe koyan Ümit Özdağ’a Şerif Bozkurt başkanımız gerekli cevapların hepsini verecektir” diyen Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, ” Türkiye’de bölücü Ermeniler dururken Suriyelilerle ilgili konuşmak, Suriyeliler üzerinden siyaset yapmak birliğime kasttır. Bütünlüğümüz parçalamak isteyenlerin art niyetidir” dedi.

SURİYELİLERİ HEDEF GÖSTERENLERE DEĞİNDİ

Suriyelilere yönelik göreve yeni atanan Başkan Şerif Bozkurt, “Ben Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşıyım, ben zaten Türkoğlu Türk’üm. Biz, bir ve beraberiz. Suriyelileri bize düşman gösteren her kim varsa bizim birlik ve bütünlüğümüzü istememektedir.” dedi.

“Bizim komşuluk ilişkilerimiz, ikili ilişkilerimiz, medeniyetimiz her şeyin üstündedir” diyen Bozkurt, “Çanakkale’de şehit olan Suriyelileri unutmayalım. Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesinde, Karabağ’da çeşitli savaş cephelerinde fedakarca savaşan Suriyeli veya Türkmen cephesindeki kardeşlerimizin temel hak ve hürriyetlerini gözetmek için bu görevi aldım. Görevimi öncelikle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bağımsızlığını milli duruş ve çizgisini benimseyerek ifa edeceğimden herkes emin olmalıdır. Biz varsak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin birlik ve bütünlüğü için varız. Biz ne yuvamızı ne de ocağımızı terk etmektik etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Haber Merkezi / İHA