Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Seçimin ardından Şanlıurfa’ya ilk Bakan geldi

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Şanlıurfa Valiliğini ziyaret etti.

Bu haberin fotoğrafı yok

GAP Havalimanı’na gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, daha sonra Şanlıurfa Valiliği’ni ziyaret etti. Bakan Göktaş’a AK Parti Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asumuna Yazmacı, Eski AK Parti milletvekili AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avcı, İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici,  ilçe Belediye Başkanları ve  partililer  de eşlik etti.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Şıldak tarafından karşılanan Bakan Göktaş, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Valilik makamında ağırlandı.

Ziyaretlerine bugün Şanlıurfa Valiliği ile başlayacak olan Bakan Göktaş, Şanlıurfa Büyükşehir Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı’na gidecek. Göktaş, ardından özel bir otelde STK temsilcileriyle bir araya gelecek. Daha sonra fabrika ziyareti gerçekleştirecek olan Göktaş, Yenice Kadın ve Aile Merkezi’nin açılışına katılacak. 

OSB’de fabrika ziyareti de gerçekleştirecek olan Göktaş, ardından özel bir otelde önce gençlerle sonra kentteki yerel ve ulusal basın mensupları ile buluşacak.