Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa’yı bu gece bakın neler bekliyor…

Şanlıurfa Valiliği, bu gece İl genelindeki alınan önemleri açıkladı. Peki Şanlıurfa’da bu gece ne tür önlemler alındı? İşte yanıtı…

Şanlıurfa Valiliği, bu gece


Şanlıurfa’da vatandaşların yılbaşını huzurlu ve güvenli bir ortamda geçirebilmesine yönelik çalışmaların tamamlandığı Şanlıurfa’da tüm tedbirler alındı.

Şanlıurfa Valiliği; İçişleri Bakanlığı’nın vatandaşların yılbaşını huzur ve güven ortamında geçirebilmesini sağlamak  için gönderdiği ” Yılbaşı Tedbirleri” konulu genelgesi kapsamında tüm önlemlerin alındığını duyurdu. Bu çerçevede; il genelinde cuma gününden bu yana uygulanan tedbirlere yönelik tüm risk analizleri gözden geçirilirken, asayiş,  sağlık, ulaşım, iletişim ve günlük yaşamın rutin akışına yönelik tüm gereksinimler aksama yaşanmaksızın normal akışında devam edecek.

“İLİMİZDE HUZURUN HAKİM KILINMASI EN BÜYÜK SORUMLULUĞUMUZ”
2024 yılının huzur ve güven ortamı içerisinde karşılanabilmesi için sahada görev başında bulunan 5 bin 230 emniyet ve jandarma personeline çalışmalarında kolaylıklar dileyen Vali Hasan Şıldak, ” Her zaman olduğu gibi İlimizde can ve mal emniyetinin sağlanması, huzurun hâkim kılınması en büyük sorumluluğumuzdur. Kıymetli Şanlıurfalı hemşerilerimizin ve misafirlerimizin yeni yıla sağlık ve huzur içerisinde girmelerini temenni ediyorum” dedi.