Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa’nın korkunç tablosu!

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanlığı, gençlerin arasında yaygın olan uyuşturucu sorununu ve bu soruna yönelik çözüm önerilerini gündeme taşıdı.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl


Şanlıurfa’nın bir sorununu ve bu soruna yönelik çözüm önerilerini paylaşan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı bu hafta ise Gençlik kolları teşkilatına  yer verdi.

Uyuşturucu sorunu ve bu soruna yönelik çözüm önerileri sunan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Gençlik kolları başkanı Mustafa Yıldırım “HÜDA PAR olarak bu hafta geleceğimizin teminatı  olan gençler ve memleketimiz  için bir beka sorunu olan uyuşturucu sorununu ele alacağız ve gençlik kolları teşkilatımızla birlikte çözüm önerilerinde bulunacağız” dedi.

“MEMLEKETİN GELECEĞİNE SUİKAST”

Yıldırım devamında ise “İnsanın akıl ve düşünme yetisini elinden alan düşünemeyecek hale getiren toplumda, aile içerisinde ağır trajik olaylara sebep olan her türlü uyuşturucu madde insan fıtrat ve onuruna toplum yapımıza insan onuruna ve memleketin geleceğine karşı yapılan bir suikasttır. İşsizliğe bağlı yoksulluk yalnızlık hissi yasal boşluk ve maneviyat eksikliği gibi sebeplerden dolayı gençlik uyuşturucu bataklığına saplanıyor” dedi.