Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfalılardan yüzüncü yıl mesajı

 Cumhuriyetin 100. yılı Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da coşkulu bir şekilde kutlanıyor. Bizde Urfanatik Gazetesi olarak Urfalı vatandaşlara Cumhuriyetin 100. yıl nedeniyle neler söylemek istersiniz diye sorduk?

 Cumhuriyetin 100. yılı Türkiye’de


Halkın egemenliğine dayanmakta olan bir yönetim biçimi olan Cumhuriyet, Ankara’da 29 Ekim 1923 yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kuruldu.

  Son olarak Urfanatik Gazetesi muhabirleri olarak Şanlıurfa sokaklarında vatandaşlara “Cumhuriyetin 100. yıl nedeniyle neler söylemek istersiniz diye sorduk?”

Vatandaşlar” Mustafa Kemal Atatürk bugünleri bize armağan etmesi ile çok onur ve mutluluk duyduklarını” ifade ettiler

 “EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN”

Cumhuriyetin 100. yılı vatanımız ve milletimiz için hayırlı olsun diyen Muhammed Polat; “ En kötü günümüz böyle olsun, Yüce Allah’tan tek temelim İnşallah ileriki zamanlarda hep böyle devam ederiz” dedi.

“MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Cumhuriyet’in 100. yılı nedeniyle mutlu olduğunu beyan eden Hatice Polat; “ Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına Allah’tan rahmet dilerim, bize bu güzel ülkeyi armağan ettiği için teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 “İYİ Kİ CUMHURİYET KURULDU”

Bugün çok önemli bir gün olduğunu ifade eden Hüseyin Bircan; “Eşi benzeri olmayan bir gün Mustafa Kemal Atatürk bugünleri bize armağan etmesi ile çok onur ve mutluluk duyarız, Cumhuriyetin ilanı demek sıradan bir şey değil iyi ki Cumhuriyet kuruldu ve hep böyle devam etmesini istiyorum” sözlerini sarf etti.

URFANATİK AHMET DURMUŞ