Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfalı sanatçının yeni müziği çıkıyor!

Şanlıurfalı sanatçının yeni müziği çıkıyor!

Bu haberin fotoğrafı yok


Şanlıurfa’nın ve bölgenin yakından tanıdığı, sesiyle ve şarkılarıyla gönüllerde taht kuran ünlü ses sanatçısı Urfalı İbrahim Halil Bulut yeni klibi için bir kez daha kamera karşısına geçti.Yurtiçi ve yurt dışı sahneleriyle adından sık sık söz ettiren sesiyle ve eşsiz sahne performansıyla gönüllere taht kuran “İbrahim Halil Bulut” yeni olan “Ben seni unutamadım, “Ben bunları hak etmedim” adlı eserleri için kamera karşısına geçti.

Seslendirmekten gurur duyduğum bu eserleri dinleyenlerimle buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Gerek sosyal medyada gerekse sahnelerimde beni yalnız bırakmayan tüm gönül dostlarıma teşekkür ederim aynı zamanda bu albümde emeği geçen tüm müzisyen arkadaşlarıma aranjörüme ve müzik yönetmenime de teşekkürlerimi bir borç bilirim diye sözlerine devam eden Bulut daha güzel işlere imza atmaya devam edeceğim diyerek yeni projelerinin de sinyalini verdi.

Her geçen gün dinleyici ve izleyici kitlesini arttıran müzik piyasasında basamakları hızla tırmanan İbrahim Halil Bulut, daha önce de “Özüm Urfa” isimli şarkısıyla bir kez daha gündemdeki yerini koruyarak şarkıya çektiği klip sosyal medya da binlerce kez izlenmişti.

Her klibi ve şarkısı büyük heyecanla beklenen Urfalı sanatçı İbrahim Halil Bulut müzik dünyasında önemli şarkılar ve klipler imza atmaya devam ediyor.