Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa’da, Kaymakam Gültekin başkanlığında önemli toplantı!

Şanlıurfa’da Bölge Koordinatörleri Müdürler Toplantısı Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin’ in başkanlığında düzenlendi.

Şanlıurfa’da Bölge Koordinatörleri Müdürler


Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin’ in başkanlığında düzenlenen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Asutay ve bölge koordinatörlüğünden sorumlu okul müdürleri katıldı.

Toplantıda 2023-2024 eğitim-öğretim yılı boyunca Harran ilçesinde yapılması planlanan sosyo-kültürel etkinlikler, akademik çalışmalar, okulların fiziki durumları ve eylül- kasım ayları arasında düzenlenen faaliyetler hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Kaymakam İbrahim Gültekin konuşmalarında, “Eğitim çok yönlü bir alan, bizim temel amacımız ve derdimiz ahlaki değerleri benimseyen ve akademik başarıya sahip, topluma değer katan bireyler yetiştirmek. Sizlerden beklentimiz de hem kendi okullarınızda hem bölge okullarınızda gerekli işlemleri takip ederek kontrolleri sağlamak, böylece gelişim için iyi bir mesafe kat edebiliriz” ifadelerine yer verdi.

Aynı zamanda Hayati Harranî İmam Hatip Lisesinde düzenlenen toplantı öncesinde öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Gültekin, okuma becerisi, alanda yetkinlik ve meslek seçimi konularında öğrenciler ile sohbet etti.