Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa’da banka promosyon ücretleri belli oldu

Viranşehir Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü, Viranşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü, Viranşehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personeli ile Güvenlik Korucularının maaşlarını alacakları bankaların belirlenmesi için düzenlenen “Banka Promosyon İhalesi” sonuçlandı.

Viranşehir Kaymakamlığı Yazı İşleri


Viranşehir Kaymakamı Önder Koç’un başkanlığında gerçekleşen ihalede, Viranşehir Kaymakamlığı ve bağlı kuruluşların personel maaşlarına yönelik ihaleyi en yüksek teklifi sunan Viranşehir Akbank Şubesi, 13 bin TL teklif vererek kazandı. Güvenlik Korucularının maaşlarına yönelik ihaleyi ise en yüksek teklifi veren Ziraat Bankası, 3.600 TL teklifte bulunarak kazandı.

İhaleye davet edilen tüm banka şubelerinin katıldığını belirten İlçe Kaymakamı Önder Koç, teklif veren bankaların şube müdürlerine teşekkür ederek ihaleyi kazanan Akbank ve Ziraat Bankası müdürlerini tebrik etti.

Banka Promosyon İhalesi sonucunda belirlenen bankalar, Viranşehir Kaymakamlığı ve Güvenlik Korucularının maaş ödemelerini yapacakları bankalar olarak görev yapacaklar.

Bu adım, yerel kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesine ve personelinin maaşlarının düzenli bir şekilde ödenmesine katkı sağlayacak.

Kazanan bankalar, Viranşehir halkına ve kamu kurumlarına verdikleri destekler için takdir ediliyor ve Viranşehir’in daha iyi bir geleceğe doğru ilerlemesine katkıda bulunmayı sürdürüyorlar.