Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa polisi suç ve suçlulara nefes aldırmıyor!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, halkın can ve mal güvenliği, şehrin huzur ve sükunetini sağlamak amacıyla gece gündüz şok denetimler yapıyor. Yapılan şok Uygulamalarda çeşitli suçlarla aranan 1 şahıs yakalanırken 13 araca cezai işlem uygulandı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü


Şanlıurfa İl  Emniyet Müdürü Erdem Bildirici koordinesinde uygulama ve denetimleri gerçekleştiren Asayiş, KOM, Narkotik, Hırsızlık, Trafik şubeleri ile çarşı ve mahalle bekçileri şehrin en ücra köşesinde bile görev alıyor.

Şok uygulama adı altında öncelikli şehrin işlek cadde ve sokaklarında görev alan polis ekipleri şehrin bir ucundan diğer ucuna en ücra köşelerde de şok uygulama yapıyor. Uygulamada yoldan geçen araçlar, yayalar bir bir durdurularak kontrolden geçiriliyor. Şanlıurfa trafik polisleri araç ve sürücüler üzerinde denetim yaparken asayiş ekipleri de şahıslar üzerinde Genel Bilgi Taraması sorgulaması yapıyor. Araçların didik didik arandığı uygulamalarda şahısların üzerleri de aranıyor.

13 ARACA 77 BİN 696 LİRA CEZA KESİLDİ
Son olarak aranan şahısların yakalanması, suç ve suç unsurlarının tespiti  için  yapılan şok uygulamalarda 469 şahıs ve 126 araç sorgulandı. Sorgulaması yapılan 126 araçtan 13 araç sürücüsüne toplam 77 bin 696 lira idari para cezası kesilirken 1 araç trafikten men edildi. Ayrıca çeşitli suçlardan aranan 1 şahıs yakalandı