Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal’dan İttifak çağrısı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, 31 Mart 2024 yerel seçimleriyle ilgili Şanlıurfalılara çağrıda bulundu. Tanal, Şanlıurfa’da ekonomik kalkınma planlamasının belediye sorumluluğu olduğunu vurgulayarak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin bu konuda sorumluluk taşıdığını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa


CHP  Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, 31 Mart  2024 yerel seçimleri öncesi Şanlıurfalılara çağrıda bulundu. Tanal, ekonomik kalkınma planlamasının belediyelerin sorumluluğunda olduğunu vurgulayarak, Şanlıurfa’nın çilesinin devam ettiğini belirtti.

“Tüm Parti Ayrımlarını Bir Kenara Bırakalım”
Belediye başkanlarının görevlerini yerine getirmemesi nedeniyle Şanlıurfa’nın Gaziantep ile Diyarbakır arasında sıkıştığını ifade eden Tanal, tüm parti mensuplarını Şanlıurfa  için bir araya gelmeye çağırdı. “Dayanışma ile saygı ile hoşgörü ile Şanlıurfa ittifakını kuralım” diyen Tanal, çürümüş sistemi değiştirme ve şehrin geleceğine yönelik değişimi başlatma çağrısında bulundu.

“Şanlıurfa İttifakı İle Çürümüş Sistemi Değiştirelim”
“Değişim Şanlıurfa’nın geleceği için elzemdir” diyen Tanal, halkın tercih ve kararının önemine vurgu yaparak, “Denenmişlerle beş yıl daha kaybetmeyelim” ifadesini kullandı.

Tanal, hemşerilerine çağrıda bulunarak, “Ben uyarı görevimi yapıyorum. Tercih ve karar Şanlıurfalı hemşerilerimin” dedi.