Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’dan dikkat çeken Murat Kurum paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’u açıkladı. Açıklamanın ardından Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Bekir Bozdağ’dan açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Murat Kurum’u açıkladı. Açıklamanın ardından Ak Parti  Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Bekir Bozdağ, adaylıkların açıklanmasından sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Paylaşımda şu ifadelere yer verdi; ” Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’u gönülden tebrik ediyor ve seçimde başarılar diliyorum. İstanbulluların duası ve desteğiyle İstanbul Büyükşehir Belediye  Başkanı seçildiği takdirde Murat Kurum; gençliği, dinamizmi, ahlakı, tevazusu, liyakati, tecrübesi, çalışkanlığı, çözüm odaklı yönetim anlayışı… ile İstanbul ve İstanbullular  için iyi bir şehrü’l-emin, iyi bir hizmetkar olacaktır. Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbulluların vicdanına emanettir. Yeniden İstanbul, Yeniden Ak Parti için Haydi Bismillâh!’’ ” dedi.