Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa İl Başkanlığı SKM Kurulu Belirlendi

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa’da ses getirmeye devam ediyor, SKM Kurulunu açıklayan Yeniden Refah Partisi Bir Kez daha Meydan okuyor !

Bu haberin fotoğrafı yok


Şanlıurfa’da siyasi hareketlilik devam ediyor. Yeniden Refah Partisi’nin teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Şanlıurfa SKM Başkanlığı görevine İl Başkanı Yardımcısı Ömer Faruk Arslan getirildi. Parti içi görevlendirmeler kapsamında yapılan bu atama, teşkilatın daha da güçlenmesi ve seçim çalışmalarının daha etkili bir şekilde yürütülmesi amacıyla gerçekleştirildi.

Yeniden Refah Partisi, Şanlıurfa’da yapılan atamalarla beraber seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle SKM başkanlığına getirilen Ömer Faruk Arslan’ın da enerjisi ve tecrübesiyle partinin hedeflerine ulaşması için çalışmalarını aralıksız sürdüreceği belirtiliyor.

Partinin genel teşkilatlanması kapsamında yapılan atamalar arasında İl Başkanı Yardımcısı Ömer Faruk Arslan’ın SKM Başkanlığı’na getirilmesi, partinin Şanlıurfa’daki seçim çalışmalarında da etkili bir rol oynaması bekleniyor. Parti içi görevlendirmeler, seçim takvimine uygun bir şekilde yapılarak partinin hedeflerine ulaşması için gerekli altyapının oluşturulması hedefleniyor.