Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu’ndan Yılbaşı Mesajı

Yeniden Refah Partisi, Türk siyasi sahnesinin önemli bir aktörü olarak, ülkenin geleceği için umut vaat etmektedir. Parti, köklü bir tarihe sahip olup, halkın ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermek için çalışmalar yürütmektedir.

Bu haberin fotoğrafı yok


Yeniden Refah Partisi’nin Şanlıurfa İl Başkanı  Yetimoğlu, yeni yıl mesajında Şanlıurfa’nın kültürel zenginliklerine vurgu yaptı. Geçmiş yılların tecrübeleriyle geleceğe dair planların yapılması gerektiğini belirten Yetimoğlu, yeni yılın fırsatlarla dolu olacağını dile getirdi. Şanlıurfa’nın hoşgörü anlayışının tüm dünyaya yayılmasını temenni eden Yetimoğlu, yeni yılın Şanlıurfa’ya, ülkeye ve tüm dünyaya huzur, barış ve esenlik getirmesini diledi. Bu mesajla, Yeniden Refah Partisi’nin Şanlıurfa’ya ve ülkeye olan güçlü bağlılığı bir kez daha gözler önüne serildi.

Geçmiş yılların muhasebesini yaparak edindiğimiz tecrübelerle geleceğe ait hayallerimizi, planlarımızı uygulamak için her yeni yılın bize yeni fırsatlar sunacağını unutmamalıyız. Kadim Şehrimiz Şanlıurfa’nın sahip olduğu kültürel zenginlik ve hoşgörü anlayışının tüm dünyaya hakim olmasını diliyor, başta Şanlıurfalı hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm insanlığın yeni yılını kutluyor, 2024’ün şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya huzur, barış ve esenlik getirmesini temenni ediyorum.