Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa eski milletvekilinin tedavisi sürüyor!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir süredir tedavi gören AK Parti Şanlıurfa eski milletvekili ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel  Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Ankara’da özel bir hastanede tedavi gören AK Parti  Şanlıurfa eski Milletvekili Halil Özcan’ı ziyaret etti.

Geçmiş olsun dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, tedavisi hakkında doktorlarından bilgi aldı.

Halil Özcan, 24. 25. 26. 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekilliği yapmıştı.

Ziyareti sosyal medya hesaplardan paylaşan AK Parti Genel Merkezi, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa eski milletvekilimiz Halil Özcan’ı hastanede ziyaret etti” dedi.

urfamilat ailesi olarak tedavisi süren Halil Özcan’a acil şifalar diliyoruz.

HALİL ÖZCAN KİMDİR?

Halil Özcan, 1 Ekim 1964’te Şanlıurfa Şahinalan Köyü’nde doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Adle’dir.
Kral Suud Üniversitesi Eğitim Fakültesi İslami İlimler Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tefsir Bölümünde, doktorasını Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Arap Dili ve Edebiyatı Bölümünde yaptı.
Bir süre Suudi Arabistan’da öğretmenlik yaptı. 1993’te Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. İngiltere’de dil eğitimi gördü. Harran Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri Bölümünde yardımcı doçent olarak görev yaptı. Arapça Dil Merkezini kurdu. Aile vakfına ait Salih Özcan Öğrenci Yurdu ve Hilal Eğitim Vakfının yöneticiliğini yaptı. Şanlıurfa’nın Rakka, Halep, Haseki ile kültür köprülerinin koordinatörlüğü görevini üstlendi.
Çok iyi düzeyde Arapça ve orta düzeyde İngilizce bilen Özcan, evli ve 6 çocuk babasıdır.