Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa Emniyetinden ‘Huzur Şanlıurfa’ Denetimi

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, il genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Huzur Şanlıurfa” denetimleriyle şehirde güvenliği ve düzeni sağlamaya devam ediyor. Denetimler kapsamında kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü kent genelinde gerçekleştirilen bu kapsamlı denetimlere İlçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Narkotik Suçlarla Mücadele, Asayiş Şube, Terörle Mücadele, Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Özel Harekat ekipleri de katıldı. Denetimler gündüz saatlerinde başladı ve il genelinde durdurulan araçlar titizlikle arandı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, konuyla ilgili resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları belirtti: “İlimizin Huzur ve Güvenliği İçin 7/24 Sahadayız. İlimizde huzur ve güvenliğin sağlanması amacıyla; asayiş, göçmen kaçakçılığı ile mücadele ve narkotik olayları başta olmak üzere tüm suçlara karşı il merkezimizde yapılan uygulamalarımız ile Suç ve Suçlunun Karşısında Adaletin Daima Yanındayız.”

Bu denetimler, Şanlıurfa’nın halkının güvenliğini ve refahını sağlama taahhüdünün bir parçası olarak gerçekleştirilmektedir. Şehir genelindeki bu önemli denetimlerinin sürdüğünü görmek, yerel topluluğun güvende hissetmesine katkı sağlıyor.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, ileriki günlerde benzer denetimler ve operasyonlar düzenlemeyi sürdüreceklerini belirtti. Şehir halkının huzur ve güvenliğini korumaya olan bağlılıklarıyla biliniyorlar.