Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa’ da talep patlaması yaşandı

Şanlıurfa’da havaların soğuması ile birlikte kutsal topraklara gitmek için hazırlık yapan vatandaşlar, hac malzemesi satan dükkânların yolunu tuttu.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesi Ağar mevkiinde hac malzemeleri dükkanı işleten İsmail Özbek, havaların soğuması ile birlikte zemzem suyu, koku, tespih, seccade, hurma   misvak ve takke gibi malzemelere büyük talep olduğunu söyledi.

Hac ürünleri satışı yapan  İsmail Özbek, kış aylarında müşterilerin daha ilgi gösterdiğini belirterek,  “En çok Kasım Aralık, Ocak ve Şubat aylarında hediyelik eşyaya vatandaşlar talep gösteriyor.” dedi.

“HAC MALZEMELERİNE TALEP YOĞUN”

İşlerindeki son durumun iyi olduğunu ifade eden İsmail Özbek; “Hac malzemelerine talep var. Fiyatlar sürekli yükseliyor, işlerimizde en çok Kasım Aralık, Ocak, Şubat aylarında hediyelik eşyaya talep oluyor” dedi.

 “HAC MALZEMELERİNİ BİZ TEMİN EDİYORUZ”

Sudi Arabistan’da sıcaklar etkisini kaybettiği için birçok kişi umreye gittiğini dile getiren İsmail Özbek; “Son olarak şunu söylemek istiyorum bütün hacılarımız daha rahat ibadet yapmaları için buraya davet ediyoruz en azından bütün eşyalarını biz temin ediyoruz sadece onlar ibadetlerini yapmış oluyorlar fazla geriye bir şey kalmıyor zaten” ifadelerini kullandı.

URFANATİK HABER: ÖZLEM GÜLEBAK