Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Resmi Gazete’de yayımlandı! Şanlıurfa için ihale yapılacak!

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğüne 1 adet kablosuz tanımlamalı koyun sağım sistemi ve entegre sürü alımı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğüne


Resmi Gazete kararları yayımlandı. Kararlar içerisinde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğüne 1 adet kablosuz tanımlamalı koyun sağım sistemi ve entegre sürü alımı da yer aldı.

İhaleye girebilmek için teklif bedelinin yüzde 3’ünden az olmamak üzere geçici teminat vermeleri gerektiği öğrenildi.

İhale açık ihale (kapalı teklif usulü) ile yapılacağı öğrenilirken teklif mektuplarının ise kapalı zarf içerisinde en geç 26 Eylül saat 14.30’a kadar Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Servisine vermeleri veya bu tarihte ele geçecek şekilde göndermeleri gerekiyor.

İHALEYE GİRME ŞARTLARI:

  • İhale açık ihale (kapalı teklif usulü) ile yapılacak olup, istekliler teklif ettikleri bedelin % 3’ünden az olmamak üzere geçici teminat verecektir. İsteklilerin ihale ve sözleşmenin uygulanması sırasında, ilgili mevzuat gereğince ödeyeceği her türlü vergi, ihale kararına ait karar pulu, sözleşme damga vergisi, resim, harç, ve her türlü yasal ödemeler yükleniciden tahsil edilir.
  • Teklif mektuplarının kapalı zarf içerisinde en geç 26.09. 2023 günü saat 14.30’a kadar Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Servisine vermeleri veya bu tarihte ele geçecek şekilde göndermeleri şarttır. Postadaki gecikmeler kabul edilmez. Geciken teklifler dikkate alınmaz.
  • İhale aynı gün ve saatte TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’nde yapılacaktır.
  • Bu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3/g maddesi gereğince istisna kapsamında olup, TİGEM ihaleyi yapıp yapmamakta veya İdarenin menfaatleri gözetilerek en uygun bedeli tespit etmekte serbesttir.