Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özdağ’dan Şanlıurfalı oyuncuya çok sert sözler!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Şanlıurfalı Yeşilçam oyuncusu Yılmaz Güney hakkında “Yılmaz Güney’in bölücü olduğunu bilmenize rağmen ‘Atatürkçüyüm’ diyorsanız, Atatürkçü değilsiniz demektir” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı


Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Şanlıurfalı ünlü Yeşilçam oyuncusu Yılmaz Güney hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı. Özdağ, Yılmaz Güney’in geçmişteki bölücü eylemlerine dikkat çekerek, “Yılmaz Güney’in bölücü olduğunu bilmenize rağmen ‘Atatürkçüyüm’ diyorsanız, Atatürkçü değilsiniz demektir” dedi.

Özdağ’ın açıklaması sonrası Yılmaz Güney’in hayranları, Türkiye’nin tarihindeki önemli figürlerden biri olan Yılmaz Güney’in kişisel geçmişi ve siyasi duruşu nedeniyle yapılan açıklamaya tepki gösterdi.

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN BÖLÜNMESİ İÇİN AKTİF ÇALIŞAN BİR BÖLÜCÜ”

İşte Ümit Özdağ’ın Yılmaz Güney hakkındaki o açıklamaları: “Yılmaz Güney, bir silahsız hakimi bir film setinde sadece kabadayılık yapmak uğruna vurarak öldüren bir adam. Kadınları döven bir adam. Tam bir lümpen serseri. Ama sadece bu da değil aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmesi için aktif çalışan bir bölücü. Bunu da gizlemiyor zaten konuşmaları var. Hem Atatürkçüyüm deyip, Yılmaz Güney’i seviyorum diyorsanız; Yılmaz Güney’i tanımıyorsunuz demektir. Bu özelliklerini bilip de Atatürkçüyüm diyorsanız, Atatürkçü değilsiniz demektir.”