Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nihat Çiftçi’den adaylık açıklaması!

Yerel seçimlerde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olup olmayacağı merak konusu olan Nihat Çiftçi, Urfanatik Gazete’sine önemli açıklamalarda bulundu.

Bu haberin fotoğrafı yok

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, Şanlıurfa’da birçok siyasi isim çalışmalara başlayarak, adaylık için siyasi partilerle görüşüyor. Siyasi partiler ise adaylarını belirlemek için kentlerde anket çalışmalarına hız verdi. Şanlıurfa’da da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için birçok kişinin ismi aday olarak geçerken, en çok ismi geçen kişi, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi oldu.

Yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olup olmayacağı merak konusu olan Nihat Çiftçi, Urfanatik Gazete’sine önemli açıklamalarda bulunarak, karaköprü’de yaşayan vatandaşların üzerinde büyük hakları olduğunu ifade ederek ,“Şanlıurfalı hemşerilerimin ilgisinden çok memnunum vatandaşlar yeni dönem için benden sorumluluk almalarını istiyorlar ben de bu konuda istişarelerimi sürdürüyorum” dedi.

“HEMŞERİLERİM SORUMLULUK ALMAMI İSTİYOR”

Yerel seçim öncesi vatandaşların yoğun ilgisi olduğunu ifade eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Avukat Nihat Çiftçi; “Şanlıurfalı hemşerilerimin ilgisinden çok memnunum vatandaşlar yeni dönem için benden sorumluluk almalarını istiyorlar ben de bu konuda istişarelerimi sürdürüyorum. Yine aynı şekilde gerek Şanlıurfa’da gerek Ankara’dan teşkilat mensupları ile bir araya geliyoruz, niyetimizi kendilerine iletiyorum çünkü Urfa’nın feryadına, isteğine benim duyarsız kalmam mümkün değil” ifadelerini kullandı.

“ADAYLARA ÖNEM VERİN”

Konuşmasının devamında Şanlıurfa’nın sorunlarını çözebilmesi için adaylara önem verilmesi gerektiğini vurgulayan Çiftçi; “Şanlıurfa’nın gelişmesini istiyorum gerek kadınlarımızın gerekse gençlerimizin, esnafımızın, yatırımcılarımızın bu şehirde çok rahat bir şekilde yerel hizmet almasını gerektiğini düşünen insanlardan biriyim. Buradan hemşerilerime sesleniyorum Şanlıurfa’nın sorunlarını yükleyebilecek birini istiyorsanız adaylara önem verin” şeklinde konuştu.

“KARAKÖPRÜLÜLERİN ÜZERİMDE HAKLARI VAR”

Son olarak Büyükşehir Belediyesi noktasında çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Nihat Çiftçi; “Karaköprü’de 2009 yılında ilk belediye başkanı olarak seçildim ve orada yaşayan vatandaşların üzerimde hakları var. Amacım Şanlıurfa’ya güzel bir hizmet sunmak tüm mücadelem onun için Büyükşehir Belediyesi nezdinde çalışmalarını yürütüyorum sonuçlar ne olur onu bilemem hep beraber göreceğiz” diye konuştu.