Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nihat Çiftçi ’den yerel seçim mesajı: ” Yerel seçimlere ve tercihlere duyarsız kalmayalım “

Önceki dönem Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili açıklamada bulundu.

Önceki dönem Şanlıurfa Büyükşehir


Önceki dönem Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yaklaşan yerel seçimler hakkında önemli bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, toplumun birlik ve beraberliğine vurgu yaparak yerel seçimlere duyarlı olunması gerektiğini ifade etti.

Nihat Çiftçi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: ” Ülkemizi sevmek, yaşadığımız topraklara hizmet etmek değil midir? Ülkemizi sevmek, hiç karşılık beklemeden insanımıza yardımcı olmak değil midir? Taşı toprağı çok kıymetli olan ülkemizin kalkınmasına yerelden başlamak gerekmektedir. Herkes doğduğu topraklara aittir. Bu sebeple yerelini önemsemek gerekir. Çocuklarımız bizden güzel bir ülke, şehir ve mahalle bırakmayı istemektedirler. Biz bu çağrıyı duymazsak zamanın ruhuna aykırı davranmış olmaz mıyız! Gençlerimizi ait olduğu şehirlerde mutlu kılmanın formülü yerel kalkınmadan geçer. Herkese hakkını teslim etmek; onun ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu hissetmekten başka çaremiz yoktur. Ülkemiz, devletimiz, bayrağımız varsa biz varız. Özgün düşünmek, özgürce konuşmak, hürriyetle yaşamanın karşılığını veren bir değer var mıdır bu dünyada, Her koşulda bir ve beraber yaşıyoruz. Mahallemiz, okulumuz, camimiz, parkımız, sokağımız, ilçemiz, ilimiz birdir. Onun için yerel seçimlere ve tercihlere duyarsız kalmayalım.” dedi.

Ayrıca, Çiftçi yerel yönetimlerin ülkenin kalkınmasında kritik bir rol oynadığını belirterek, herkesin doğduğu toprakları önemsemesi gerektiğini vurguladı.

 Çocukların güzel bir ülke, şehir ve mahalle miras bırakmak istediklerini söyleyen Çiftçi, gençlerin yerel kalkınmanın önemini kavramasının gerekliliğine dikkat çekti.