Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Multinet Up ve BİM’den çalışanları mutlu edecek işbirliği

-MultiGift ailesine yeni bir marka çözümü olarak dahil olan BİM, şirket çalışanlarının gıda ve tüketim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunacak

-MultiGift ailesine yeni bir


Multinet Up, çalışanların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan platformunun kapsayıcılığını artırmaya yönelik yeni bir işbirliği daha gerçekleştirdi.

Multinet Up’tan yapılan açıklamaya göre, işbirliği kapsamında MultiGift ailesine yeni bir marka çözümü olarak dahil olan BİM, şirket çalışanlarının gıda ve tüketim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Multinet Up Üye İş Yeri ve İş Birliklerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erem Çakıroğlu, geniş tedarikçi ağı ile MultiGift kapsamında sundukları çözümleri geliştirdiklerini kaydetti.

Yeni iş birlikleri ve ortaklıklara da imza atmaya devam ettiklerini aktaran Çakıroğlu, “BİM ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde, BİM’in MultiGift marka çözümlerimiz arasına katılması ve Türkiye’de 11 bini aşkın BİM mağazasında yer alan 900’den fazla gıda ve tüketim ürününü kullanıcılarımıza sunuyor olmak bizim için çok kıymetli. Önümüzdeki süreçte özellikle çalışan yardımı uygulamalarının artış göstereceği ramazan ayında, işverenleri ve çalışanları memnun edeceğine inandığımız projede emeği geçen herkese Multinet Up adına teşekkürlerimizi sunarım.” ifadelerini kullandı.

İşbirliği kapsamında BİM Hediye kartı ya da BİMPARA alan çalışanlar, Türkiye’deki bütün BİM mağazalarında kullanım sağlayabiliyor.

1 yıl geçerlilik süresi bulunan hediye kartı ve sınırsız kullanım süresi olan BİMPARA, tek seferde ya da birden fazla bölünerek kullanılabiliyor.