Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Müge Anlı’dan yıkan haber… Tüm sevenlerini çok üzdü.. Canlı yayında duyuruldu

ATV ekranlarının sevilen yüzü Müge Anlı, canlı yayında hastalığını açıkladı.. Herkes çok üzüldü..

ATV ekranlarının sevilen yüzü


Müge Anlı’dan yıkan haber… Tüm sevenlerini çok üzdü.. Canlı yayında duyuruldu.. Müge Anlı canlı yayında hastalığını itiraf etti. 

Ekranların en sevilen sunucularından Müge Anlı, uzun yıllardır ATV ekranlarında sunuculuk yapıyor. Haftaiçi hergün ekranda olan Müge Anlı ülkenin en çok izlenen programını sunuyor.

ATV’de yayınlanan programın adı bilindiği gibi ”Tatlı Sert”.. Tatlı Sert programında yine tatlı sert bir tartışma yaşandı. Tartışma sırasında ilginç bir gelişme yaşandı.

MÜGE ANLI HASTALIĞINI İTİRAF ETTİ

TGRThaber’de derlenen habere göre; Müge Anlı canlı yayın sırasında hastalığını açıkladı. Müge Anlı’nın hastalığını öğrenen sevenleri geçmiş olsun mesajları paylaşmaya başladılar.

MÜGE ANLI’NIN HASTALIĞI NE?

Birkaç gündür kendisinden haber alınamayan ve hayatından endişe edilen 16 yaşındaki Gülcan’ın bulunması için çabalayan Anlı, programa katılan bir kişiye kızdı. Kayıp Gülcan’ın bulunmasının ardından stüdyoda gerçekleşen yüzleşmede gergin anlar yaşandı.

Müge Anlı, Gülcan’ın eniştesinin ”okuma-yazma bilmiyorum” dediği noktada sinirlerine hakim olamadı. Uzun zamandır okuma-yazma seferberliğiyle uğraşan başarılı sunucu, sinirinden hastalığını da itiraf etti.

Anlı “Artık ben bugün bu ülkede ‘Okuma-yazma bilmiyorum’ diyenlere çok kızıyorum. Bak ciğerimde leke oldu. Söylemiyordum, söyleyeyim. Okuma-yazma seferberliği için gittiğim halk eğitimlerde dolaşırken ne hastalık kaptıysam artık.” diyerek herkesi şaşırttı.

SIK SIK ANTİBİYOTİK KULLANIYOR

Ciğerlerinde lekelenme olduğunu söyleyen Anlı, açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

“Bak sesime, sesimi normal duyan var mı kaç yıldır? Hiç kolay olmuyor o işler.’ Aa Müge okuma-yazma seferberliği çıkarttı’ diye seferberlik olduğunu mu sanıyorsunuz? Kendimi paraladım.”

Başarılı sunucu ciğerlerindeki lekelenme yüzünden çok sık ve kolay bir şekilde hastalandığını belirten ve sık sık antibiyotik kullanmak zorunda olduğunu dile getirdi.

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI YAĞDI

Müge Anlı’nın hastalığını açıklamasının ardından hayranlarından geçmiş olsun mesajları yağdı. Çok sayıda ünlü isim ve sevenleri Müge Anlı’yı mesaj yağmuruna tuttular.

AKCİĞERLERDE NEDEN LEKELENME OLUR?

Akciğer lekelenmesi, akciğerlerdeki dokularda veya hava keseciklerinde meydana gelen kanama, iltihaplanma veya sıvı birikmesi sonucu oluşan bir durumdur. Akciğer lekelenmesinin birçok nedeni olabilir, bunlar arasında:

1. Akciğer enfeksiyonları: Pnömoni gibi akciğer enfeksiyonları, akciğer dokusunda iltihaplanmaya neden olabilir ve akciğer lekelenmesine yol açabilir.

2. Akciğer yaralanmaları: Göğüs travması, akciğer yaralanmalarına ve akciğer lekelenmesine neden olabilir.

3. Akciğer kanseri: Akciğer kanseri, akciğer dokusunda hasara neden olabilir ve akciğer lekelenmesine yol açabilir.

4. Kan pıhtılaşması: Kan pıhtılaşması, akciğerlerde kan damarlarının tıkanmasına neden olabilir ve akciğer lekelenmesine yol açabilir.

5. Kalp yetmezliği: Kalp yetmezliği, akciğerlerde sıvı birikmesine neden olabilir ve bu da akciğer lekelenmesine yol açabilir.

6. İlaçlar: Bazı ilaçlar, akciğer lekelenmesine neden olabilir. Örneğin, kemoterapi ilaçları veya kan sulandırıcı ilaçlar akciğer lekelenmesine yol açabilir.

7. Bağışıklık sistemi hastalıkları: Bağışıklık sistemi hastalıkları, akciğer dokusunda iltihaplanmaya neden olabilir ve akciğer lekelenmesine yol açabilir.

Akciğer lekelenmesi ciddi bir durumdur ve tedavi edilmesi gereklidir. Tedavi, altta yatan nedene bağlı olarak değişebilir. Tedavi seçenekleri arasında ilaçlar, oksijen tedavisi, ameliyat veya diğer prosedürler yer alabilir.

kaynaklar: tgrthaber.com.tr – atv- uskuphaber.com – urfafanatik.com