Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Metro Türkiye’den uygun fiyatlı ramazan erzak paketleri

Metro Türkiye’den uygun fiyatlı ramazan erzak paketleri

Metro Türkiye'den uygun fiyatlı


Metro Türkiye, iftar ve sahurda en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden oluşan ramazan erzak paketlerini avantajlı fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk mutfağının değerlerini korumayı ve yaşatmayı misyon edinen Metro Türkiye, bu kültürün en önemli öğelerinden biri olan ramazan sofraları için de hazırlıklarını tamamladı.

Şirketin ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışma ile artan bereketin sembolü haline gelen erzak paketleri, uygun fiyatla sunulan dört seçenekle raflarda yerini aldı.

En temel gıda ürünlerinden oluşan erzak paketleri ile Metro Türkiye, her pakette bol bereket sunarak paylaşmanın değerini sofralara taşıyacak.

Müşterilerine “Her Pakette Bol Bereket” için “Çok Al Az Öde” ile toplu alım avantajı sunan ürünlerin de yer aldığı seçeneklerle kendi erzak paketini oluşturabilme imkanı sunan Metro Türkiye, ayrıca yağ, un, salça, tuz, şeker, çay, bakliyat ve şarküteri gibi temel gıda ürünlerinden oluşan dört alternatifli ramazan paketlerinden birini seçme olanağı da tanıyor.

Avantajlı fiyatlar sunan Metro Türkiye’de 13 çeşit ürün içeren Ramazan Erzak Paketi 1, 391,90 liradan; 22 çeşit ürün içeren Ramazan Erzak Paketi 2, 789,90 liradan; 24 çeşit ürün içeren Ramazan Erzak Paketi 3, 989,90 liradan; 7 çeşit ürün içeren Ramazan Erzak Paketi 4, 550 liradan satılıyor.