Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meteoroloji yeni hafta için Şanlıurfa’yı uyardı: Salı günü başlıyor 3 gün sürecek!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa geneli için 23 Ocak Salı, 25 Ocak Perşembe ve 26 Ocak Cuma günleri için sağanak yağış uyarısı yaptı. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu ve yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa


Meteoroloji Genel Müdürlüğü,  Şanlıurfa il genelinde önümüzdeki günler  için sağanak yağış uyarısında bulundu. 23  Ocak Salı, 25 Ocak Perşembe ve 26 Ocak Cuma günleri için sağanak yağışların beklendiği belirtildi. Bu yağışlar, ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu ve yağış sırasında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara neden olabileceği konusunda vatandaşlar uyarıldı.

Şanlıurfa’da 22- 26 Ocak  2024 hava durumu şu şekilde tahmin ediliyor:
22 Ocak Pazartesi günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 16 derece olacak.

23 Ocak Salı günü hava yağmurlu olacak. En düşük sıcaklık 7 derece, en yüksek sıcaklık 13 derece olarak tahmin ediliyor.

24 Ocak Çarşamba günü hava parçalı bulutlu olacak. En düşük sıcaklık 3 derece, en yüksek sıcaklık 10 derece olması tahmin ediliyor.

25 Ocak Perşembe günü hava yağmurlu olacak. En düşük sıcaklık 0 derece, en yüksek sıcaklık ise 9 derece olarak tahmin ediliyor.

26 Ocak Cuma günü ise yağmurlu hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 4 derece, en yüksek sıcaklık ise 4 derece olarak öngörülüyor.