Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meteoroloji Şanlıurfa’yı uyardı: 4 gün boyunca sürecek

Meteoroloji Genel müdürlüğünün güncel verilere göre Şanlıurfa’da 8 Ocak Pazartesi, 9 Ocak Salı, 10 Ocak Çarşamba, 11 Ocak Perşembe ve 12 Ocak Cuma günlerine dair 1 haftalık hava durumu tahminleri açıklandı. Yayımlanan rapora göre Şanlıurfa’da Salı, Çarşamba, Perşembe ve cuma günlerinde sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel müdürlüğünün güncel


Meteoroloji Genel  Müdürlüğü,  Şanlıurfa’da önümüzdeki hafta yaşanması beklenen hava durumu değişikliklerini duyurdu. Şanlıurfa’da bugün 14 derece olması beklenen hava sıcaklığı Salı 12, Çarşamba ve Perşembe 11 ve cuma günü 10 dereceye kadar düşecek. Ayrıca Şanlıurfa’da salı günü başlayıp cuma gününe kadar sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. İşte detaylar:

8  Ocak Pazartesi Hava Durumu:
Şanlıurfa’da pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık değerleri en düşük 7, en yüksek ise 14 derece olacak. Nem oranı %60 ile %85 arasında değişirken, rüzgâr hızı 11 km/sa düzeyinde olacak.

9 Ocak Salı Hava Durumu:
Salı günü yağmurlu bir gün olacak. Sıcaklık değerleri en düşük 7, en yüksek ise 12 derece olarak öngörülüyor. Nem oranı %64 ile %92 arasında değişirken, rüzgâr hızı 16 km/sa düzeyinde olacak.

10 Ocak Çarşamba Hava Durumu:
Çarşamba günü de yağmurlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık değerleri en düşük 7, en yüksek ise 11 derece olacak. Nem oranı %70 ile %88 arasında değişirken, rüzgâr hızı 9 km/sa düzeyinde olacak.

11 Ocak Perşembe Hava Durumu:
Perşembe günü yine yağmurlu bir hava öngörülüyor. Sıcaklık değerleri en düşük 6, en yüksek ise 11 derece olarak tahmin ediliyor. Nem oranı %68 ile %93 arasında değişirken, rüzgâr hızı 13 km/sa düzeyinde olacak.

12 Ocak Cuma Hava Durumu:
Cuma günü hava yağmurlu olacak. Sıcaklık değerleri en düşük 4, en yüksek ise 10 derece olacak. Nem oranı %71 ile %96 arasında değişirken, rüzgâr hızı 10 km/sa düzeyinde olacak.