Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meteoroloji açıkladı: Şanlıurfa’da 3 gün boyunca sürecek!

Hava durumu yarın nasıl? Yılın son günlerine yaklaşırken Şanlıurfa’da hava nasıl olacak diye sürekli araştırılıyor. Peki, Şanlıurfa’da hava durumu nasıl olacak? İşte Şanlıurfa’da, 3 günlük hava durumu tahmini raporu…

Hava durumu yarın nasıl?


T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel  Müdürlüğü,  Şanlıurfa’nın 29, 30 ve 31 Aralık hava durumuna ait verileri paylaştı. Paylaşılan verilere göre Şanlıurfa’da 29 aralık Cuma, 30 aralık cumartesi ve 31 aralık pazar günleri havanın güneşli olacağı hava sıcaklığın ise 6 ile 17 arasında olacağı tahmin edildi.

29 ARALIK Cuma Hava Durumu:
En yüksek sıcaklık 17 derece olarak öngörülüyor, en düşük sıcaklık ise 6 derece olacak. Nem oranı en yüksek yüzde 81, en düşük yüzde 44 olarak tahmin ediliyor. Rüzgâr hızı ise saatte 13 kilometreye ulaşabilecek,

30 ARALIK Cumartesi Hava Durumu:
En yüksek sıcaklık 15 derece olacakken, en düşük sıcaklık 6 derece olarak bekleniyor. Nem oranı en yüksek yüzde 76, en düşük yüzde 41 olacak. Rüzgâr hızı ise saatte 13 kilometre civarında olacak.

31 ARALIK Pazar Hava Durumu:
En yüksek sıcaklık 14 derece olacakken, en düşük sıcaklık 5 derece olarak tahmin ediliyor. Nem oranı en yüksek yüzde 78, en düşük yüzde 52 olacak. Rüzgâr hızı saatte 11 kilometreye kadar çıkabilir.

kaynak: urfanatik