Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kamu İstihdam Kapısı açılıyor! 922 kişiye iş fırsatı

Kamu sektöründe iş fırsatları genişliyor ve en az lise diplomasına sahip olanlar için kapılar aralanıyor. Toplamda 922 personel alımı gerçekleştirilecek ve çoğu pozisyon için KPSS şartı aranmayacak. İşte detaylar…

Kamu sektöründe iş fırsatları


Kamu sektöründe personel alımı için heyecan verici bir fırsat kapıda. Farklı alanlarda açılan kontenjanlarla toplamda 922 personel alımı yapılacak ve başvurular için belirli bir KPSS şartı da bulunmayacak.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Bu alımlar için en az lise, ön lisans ve lisans mezunu olan vatandaşların başvuruları kabul edilecek. Özellikle sözleşmeli personel pozisyonları için bu kriterler değerlendirilecek.

İŞTE O FARKLI KURUMLARDAKİ İŞ FIRSATLARI

  1. TÜRKŞEKER’e 613 İşçi Alımı: Farklı illerde gerçekleşecek olan bu alımda, en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Başvurular 11-15 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak.
  2. Ankara Üniversitesi’nde 253 Sözleşmeli Personel Alımı: Lise, ön lisans ve lisans mezunları mülakatsız bir şekilde kadroya alınacak.
  3. Sağlık Bakanlığı’nda Atama Kurası: İlk defa ve yeniden atama kurası için başvurular 12-18 Eylül 2023 tarihleri arasında alınacak.
  4. Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde 7 Sözleşmeli Personel Alımı: En az lise mezunu olma şartı aranıyor. Başvurular 25 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek.
  5. Bingöl Üniversitesi’nde 11 Sözleşmeli Personel Alımı: Başvurular 11-25 Eylül 2023 tarihleri arasında kabul edilecek.
  6. Bursa Teknik Üniversitesi’nde 1 Büro Personeli Alımı: 2022 KPSS(P3) Lisans’tan en az 60 puan şartı aranıyor. Mülakat olmadan alım yapılacak.
  7. İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde 2 Sözleşmeli Personel Alımı: KPSS puanı ve puanlı olmayan bilişim personeli alımı yapılacak. Kadro ve ağ uzmanları aranıyor.
  8. Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde 3 Sözleşmeli Personel Alımı: En az lise mezunu olanlar başvurabilir. 2 destek personeli ve 1 büro personeli alınacak. Ayrıca, en az 50 ve 60 KPSS puanı şartı aranıyor. Başvurular 11-25 Eylül 2023 tarihleri arasında kabul edilecek.
  9. Türk-Alman Üniversitesi’nde 6 Koruma ve Güvenlik Personel Alımı: KPSS 60 puan şartı bulunuyor.

Kamu sektöründe iş arayanlar için bu alımlar önemli bir fırsat sunuyor. Başvuruları kaçırmamak için belirtilen tarihleri takip etmek önemli. İlgili kurumların resmi internet sitelerinden veya ilanlarının yayımlandığı platformlardan başvuru şartları ve detaylarını da öğrenmek mümkün.