Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul Akvaryum’dan yarıyıl kampanyası

İSTANBUL (AA) -İstanbul Akvaryum, hem çocuklara hem yetişkinlere yarıyıl tatilindeki ziyaretlerinde yüzde 25 indirim imkanı tanıyor.

İSTANBUL (AA) -İstanbul Akvaryum,


Şirketten yapılan açıklamaya göre, İstanbul Akvaryum, sömestire özel hem yetişkinler hem çocukların faydalanabileceği kampanya başlattı.

Bu kapsamda, 19 Ocak-5 Şubat’ta İstanbul Akvaryum ve Tutankhamun Çocuk Kralın Hazineleri Sergisi girişlerinde pakette yüzde 25 indirim sunulacak.

– Macera dolu su altı dünyası İstanbul Akvaryum’da

Köpek balıklarından vatozlara, cüce kayman timsahından balon balıklarına kadar birçok canlı türüne ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum, çocuklara birbirinden farklı canlıları yakından tanıma fırsatı sağlayacak.

Ana tankta yer alan hemşire köpek balıkları, vatozlar, orfozlar ve diğer canlıların, pazartesi günleri hariç her gün 11.00’da Panama Tüneli’nde beslenme saati başlıyor. Yine ana tankta yer alan kum kaplanı köpek balıklarının beslenme saati ise çarşamba ve pazar günleri 14.30’da, Amazon Yağmur Ormanları’nda yer alan Cüce Kayman timsahları ise cumartesi günleri 16.00’da besleniyor.

İstanbul Akvaryum’da sömestir boyunca deniz canlıları ve çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla çocuklara yönelik, deniz canlılarının tasarlanacağı geri dönüşüm atölyeleri de yer alacak.

– Tutankhamun Çocuk Kralın Hazineleri Sergisi

Antik Mısır’da 3 bin 300 yıl önce yaşayan ve 18 yaşında hayatını kaybeden Tutankhamun’un mezar odasından çıkan som altın tabutu, altın ve değerli taşlardan yapılmış dünyaca ünlü ölüm maskesi, savaş arabası, silahları, bastonları, mobilyaları gibi günlük eşyaları arasından seçilmiş 400’ün üzerinde eser, İstanbul Akvaryum’un 1500 metrekarelik etkinlik merkezinde 15 farklı tema ile sergileniyor.

Kampanya ile İstanbul Akvaryum ve Tutankhamun sergisi birlikte gezilebilecek. İstanbul Akvaryum ve Tutankhamun Çocuk Kralın Hazineleri Sergisi hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu 10.00-20.00 arasında İstanbul Akvaryum Etkinlik Merkezi’nde sergilenecek.