Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İŞKUR’da 18 bin 950 TL maaşla binlerce personel alımı başladı! İşte şartlar

İŞKUR (Türkiye İş Kurumu), Türkiye genelinde güvenlik, temizlik ve büro görevlisi pozisyonları için 9 bin 752 personel alımı başvuruları başladı. İşte başvuru şartları…

İŞKUR (Türkiye İş Kurumu),


İŞKUR ( Türkiye İş Kurumu), Türkiye genelinde 6-30 Kasım tarihlerinde güvenlik, temizlik ve büro görevlisi pozisyonları için 18 bin 950 TL maaşla toplamda 9 bin 752 personel alımı başvuruların başladığını duyurdu.

Başvurular, ilkokul mezunlarından üniversite mezunlarına kadar geniş bir yelpazede iş arayanlara açık. İşKur’a kayıtlı veya kayıt yaptıracak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuruda bulunabilirler. Ayrıca, başvurulan kadronun gerektirdiği özel şartlara uygun olmak ve sağlık problemlerinin görev yapmaya engel teşkil etmemesi gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi Alımları:

Güvenlik görevlisi pozisyonu için başvuracak adayların, silahlı veya silahsız güvenlik kimlik kartına sahip olmaları gerekiyor. Bu pozisyonlar vardiyalı sistemde çalışacaklar.

Temizlik Görevlisi Alımları:

Temizlik personelleri, atandıkları yerlerin düzen ve temizliğinden sorumlu olacaklar.

Büro Görevlisi Alımları:

Büro görevlisi kadroları için de başvurular alınacak.

Başvurular İnternet üzerinden veya İŞKUR bürolarından yapılabilecek.

Başvuru adımları şu şekildedir:

İŞKUR’un resmi web sitesine gidin.

“İŞ ARAYAN” bölümünden giriş yapın veya İŞKUR’a kaydınız yoksa, e-Devlet üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra “İŞ İLANLARI” bölümüne tıklayın.

“MESLEK” bölümüne başvurmak istediğiniz pozisyonun adını yazın ve “ARA” butonuna tıklayarak ilanları görüntüleyebilirsiniz.

Bu alımlar, KPSS şartı aranmaksızın özel sektör bünyesinde gerçekleştirilecek. Her bir kadro için özel şartlar ve nitelikler olabileceği için, ilan detaylarını dikkatle okumak önemlidir. Başvuru süreci kolayca tamamlanabilecek şekilde tasarlanmış olsa da, internet erişimi olmayan veya yardıma ihtiyaç duyan adaylar, İŞKUR il müdürlükleri veya hizmet noktalarına başvurarak yüz yüze destek alabilirler.