Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İbrahim Tatlıses’in eski eşinden flaş açıklama

Şanlıurfa’nın ünlü sanatçısı İbrahim Tatlıses ile Perihan Savaş, 1979’da 3 yıl süren bir evlilik yapmıştı. Yıllarca konuşulan evlilikten bir kızları olan çift yıllar sonra birlikte görüntülenmişti. Perihan Savaş ve Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses’in gözlerden uzak büyüttüğü kızları Zübeyde’nin paylaştığı poz gündem olmuştu. Savaş, kızının paylaştığı fotoğraf hakkında ilk kez konuştu.

Şanlıurfa’nın ünlü sanatçısı İbrahim


Şimdilerde Dilek Taşı dizisinde Macide karakterine hayat veren Perihan Savaş bir dönem Şanlıurfalı ünlü sanatçısı İbrahim Tatlıses ile birlikteydi. Çiftin 6 yıl süren bu aşkta Melek Zübeyde adından bir de kızlar oldu.

Perihan Savaş o dönem şiddet görmüş, bebeğine hamileyken aldatılmış ve bunu öğrendiğinde üzüntüden bebeğini düşürme tehlikesi yaşamıştı.

O dönemde gördüğü şiddetle de hatırlanan Savaş ve eski aşkı Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses geçtiğimiz günlerde buluşmuştu. Çiftin kızı Zübeyde Melek’in paylaşımı gündem olmuştu.

Zübeyde Melek, yıllar önce yollarını ayıran annesi Perihan Savaş ile babası İbrahim Tatlıses’in birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaşınca sosyal medya bu pozu konuşmuştu.

Perihan Savaş, önceki gece Emirgan’da görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses ile bir araya gelen Perihan Savaş, sorulara, “Karşımızdaki kişi bir şey anlatıyordu. Biz de onu dinliyorduk. O arada kızımız çekmiş bizi” dedi.