Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Huawei GoPaint Çizim Yarışması başladı

Huawei GoPaint Çizim Yarışması başladı

Huawei GoPaint Çizim Yarışması


Huawei’nin “GoPaint Çizgini Konuştur Ödüllü Çizim Yarışması” başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, katılımcılar, 29 Şubat’a kadar dijital sanat becerilerini Huawei’nin online etkinliğinde sergileyebilecek.

Yarışma; yaratıcıların veya yaratmayı seven herkesin kendisini ifade etmesi, yaratıcılığın tüm doğasına ilham vermesi ve sanatsal yaratımda daha fazla insanın güçlenmesi için bir platform olma özelliği taşıyor.

Şirket, yarışma sayesinde sanatçılara ve sanatseverlere kendilerini ifade edebilecekleri bir platform sunmakla kalmıyor, aynı zamanda en yeni Huawei MatePad Pro 13.2 ile yaratıcı deneyimi artırıyor.

Cihaz, esnek oled ekrana, 5,5 mm’lik ultra ince bir tasarıma, 580 gram ağırlığında hafif bir gövdeye ve yüzde 94 ekran-gövde oranına sahip olma özellikleriyle öne çıkıyor. 16 binden fazla basınç algılama seviyesi sunan Huawei M-Pencil (3. Nesil) ile eşleştirildiğinde, çeşitli sanatsal stillerde ustalık sağlıyor. Yaratıcı zihinler için özel olarak tasarlanan Huawei MatePad Pro 13.2, sanatsal vizyonun kolaylıkla yakalanmasını mümkün kılıyor.

Yarışmanın genel kazananına Huawei MatePad Pro 13.2, kategori birincilerine Huawei Matepad 11.5 PaperMatte, kategori ikincilerine HuaweiMatepad 11.5, kategori üçüncülerine ise Huawei Matepad T10S 2 + 32 hediye edilecek.