Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Harran Üniversitesinden 31 yılın ardından emekli oldu

Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden emekli olan Prof. Dr. Ali Seyrek, uzun yıllar süren çalışma hayatını noktalarken duygusal bir veda açıklaması yaptı.

Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden


Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin köklü akademik kadrosundan bir isim, Prof. Dr. Ali Seyrek, 31 yıllık başarılı bir akademik ve idari kariyerin ardından emeklilik kararı aldı. Üniversite yönetimi ve mesai arkadaşları tarafından duyurulan bu ayrılık, Prof. Dr. Seyrek’in çalışma hayatına saygı dolu bir nokta koydu.

Şanlıurfa: Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin sevilen ve saygı gören isimlerinden biri olan Prof. Dr. Ali Seyrek, 1992 yılında üniversitenin çatısı altında akademik kariyerine başlamıştı. 31 yıl süresince fakülteye katkıları büyük olan Seyrek, emeklilik kararı aldı.

Prof. Dr. Ali Seyrek’in emeklilik kararı, bir veda mesajı ile duyuruldu. Seyrek, açıklamasında şunları söyledi: “1992 yılında çalışmaya başladığım Harran Üniversitesi’ndeki (Ziraat Fakültesi) çalışma hayatıma 25.09. 2023 tarihi itibarı ile emeklilik nedeniyle ayrılıyorum. Tüm Akademik ve idari kadro ile Harran Üniversitesi çatısı altında çalışmaktan onur duymaktayım. Çalıştığım süre içerisinde gerek idari gerekse Akademik personellerimizi kırdım ise, haklarını helal etmesini, benim de hakkım helal olsun derim. Emekli olsam da Harran Üniversitesi’nin bir bireyi olarak kalacağımı bilmenizi isterim. Bu duygu ve düşüncelerle ayrılırken herkese sağlık ve mutluluklar dilerim.”

Prof. Dr. Ali Seyrek’in emekliliği, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde uzun yıllar boyunca yapmış olduğu katkılar ve öğrencilere verdiği değerle hatırlanacaktır. Kendisi, emeklilik sonrası dahi Harran Üniversitesi topluluğunun bir parçası olarak kalmaya devam edeceğini ifade etmiştir.

Harran Üniversitesi ailesi olarak Prof. Dr. Ali Seyrek’e emeklilik sonrası sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam dileriz. Kendisinin bıraktığı miras, gelecek kuşaklar için ilham kaynağı olmaya devam edecektir.