Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Haliliyeli vatandaşlar hangi partinin adayına oy vereceğini açıkladı

Haliliye ilçesinde yaşayan vatandaşlara 2024 yılında gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi hangi parti adayına oy vereceklerini sorduk.

Bu haberin fotoğrafı yok

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Şanlıurfa’da siyasi partilerde hareketlilik yaşanıyor.

Urfanatik Gazetesi olarak Haliliye ilçesinde yaşayan vatandaşlara, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde hangi partinin adayına oy vereceklerini sorduk.

Vatandaşın çoğu AK Parti’nin adayına oy vermeyeceğini söylerken kimi vatandaşlar ise çalışmaları beğendiğini oylarını yine AK Parti adayına vereceklerini ifade etti.

“İKTİDARI DEĞİŞTİRMEK LAZIM”

Seçim olsaydı oyumu AK Parti’ye vermeyeceğim diyen İbrahim Pınarbaşı; “ Türkiye’nin ekonomik durumu ortadan biz esnaf ve vatandaşlık olarak biraz sıkıntı çekiyoruz bu iktidarı değiştirmek lazım ve elimizde olan bir şey” dedi.

“AK PARTİ’NİN KARŞISINDA DURABİLEN BİR SİYASETÇİ VAR MI?”

Oyunu AK Parti’ye vereceğini söyleyen Abdullah Tekin; “ AK Parti’nin karşısında durabilen bir siyasetçi var mı Kemal Kılıçdaroğlu siyaset yapmayı biliyor mu  siyaset yapmayı bilseydi şu anda AK Parti’nin yerine o geçerdi Parti’nin yerine herhangi bir partiyi hak ediyor ama başındaki şahıslar hak etmiyor başka biri gelse değişim olursa belki hak eder ama Kemal Kılıçdaroğlu hak etmiyor” ifadelerinde bulundu.

“İFTARIN BAŞINA KİM GELİRSE GELSİN EKONOMİ DÜZELMEYECEK”

Seçim olsa oyunu bu sefer başka partiye vereceğinin kanaatinde olan Cebrail Ceylan; “seçim olsaydı kafamdaki kişi ise CHP’dir iftarın başına kim gelirse gelsin ekonomi düzelmeyecek” sözlerini sarf etti.

“BEN BU DEVLETE NASIL OY VEREYİM”

 2 yıldır oy kullanmadığını dile getiren Mehmet Ali Arıs;”Çünkü devletimiz oyları hak etmiyor bu oyları nasıl kazanıyor ben de bilmiyorum bana 20.000 lira trafik cezası yazmışlar hem  aracıma hem bana arabamı alacağım ama bana diyorlar ki para cezası var ödenmeyince ruhsatı vermediler ben bu devlete nasıl oy vereyim oyum ise Selahattin Demirtaş’a vereceğim” ifadelerini kullandı.

HABER: