Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GSB Personel Alımı Başvuru Sonuçları açıklandı: 11 bin 455 kişi alınıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB), büro personeli, destek personeli (temizlik), ve psikolog alımı başvuru sonuçlarını kısmi olarak kamuoyuna duyurdu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı


Bakanlık, sonuçları resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı ve başvuru sonuçlarının Kariyer Kapısı’nda bulunduğunu bildirdi.

Başvuru yapan adaylar sonuçları https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden inceleyebilirler.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 11 bin 455 sözleşmeli personel alımı yapılacağını açıklamış ve başvuruların sona erdiği tarihten itibaren değerlendirmelerin yapılacağını duyurmuştu. Bu süreç sonunda büro personeli, destek personeli (temizlik), ve psikolog alımı başvuruları değerlendirilerek sonuçlar açıklandı.

GSB SONUÇLARI KARİYER KAPISI ÜZERİNDEN ÖĞRENİLEBLİR

Sonuçları öğrenmek isteyen adaylar, Kariyer Kapısı üzerinden yerleştirme sonuçlarına ulaşabilirler. Ayrıca, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli (bakım-onarım) alımı sonuçları da en kısa sürede açıklanacak.

Sonuçlara itiraz etmek isteyen adaylar, sonuçların ilan edilmesinden itibaren 3 iş günü içinde ıslak imzalı ve yazılı olarak Personel Genel Müdürlüğü Eğitim ve Sınavlar Daire Başkanlığı’na başvurabilirler. İtirazlar 5 iş günü içinde incelenecek ve sonuçları adaylara bildirilecektir. İtiraz dilekçelerinin eksik veya süresi dışında yapılmış olması durumunda dikkate alınmayacaktır.