Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gözü yaşlı anne Urfa Kalesinde İntihar etmek isteyen oğlunu ikna etti

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bunalıma girdiği ileri sürülen 22 yaşındaki Cuma A. isimli genç, Urfa Kalesinde intihar girişiminde bulundu. Yaklaşık 1 saat ikna edilmeye çalışılan genç, annesi ve polis ekiplerinin çabaları sonucu intihardan vazgeçti.

Bu haberin fotoğrafı yok

Olay akşam saatlerinde Eyyübiye ilçesine bağlı Urfa Kalesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre bunalıma girdiği ileri sürülen 22 yaşındaki Cuma A. akşam saatlerinde Urfa Kalesi yanındaki parka geldi. Ailevi sorunlarından dolayı bunalımda olduğu ileri sürülen Cuma A., akşam saatlerinde yaklaşık 50 metrelik uçurumdaki duvarın üzerinde oturmaya başladı.

Urfa kalesinde genci görenler durumu itfaiye polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. Cuma A. isimli genç bir süre sonra ayağa kalkıp, korkulukların arkasına geçti. Genci bir süre ikna etmeye çalışan polis sonuç alamayınca ailesi çağrıldı. Polislerin tüm çabalarına rağmen genç bulunduğu yerden hareket etmedi.

ANNE OLAY YERİNE GELDİ

Polislere eşinden boşanma aşamasında olduğunu ve daha sonra bir başkasıyla evlendireceğini söyleyen Cuma A. “Ailemin buraya gelmesini istiyorum yoksa intihardan vazgeçmem” dedi.

BÜYÜK PANİK YAŞANDI

Annesine telefonla ulaşan polis ekipleri kısa sürede annesini Urfa kalesine getirdi. Oğlunun intihar edeceğini gören anne büyük panik ve korku yaşadı.

ANNE ELLERİNİ AÇIP YALVARDI

Son olarak anne, oğlunun bulunduğu alanın demir korkulukların arkasında oğluna yalvardı. Bir süre burada oğluna dil döken gözü yaşlı anne, annesinin ellerini açıp kendisine sarılmasını istedi. Bu esnada Cuma A. ise gözyaşları içinde intihardan vazgeçti.

İNTİHARDAN VAZGEÇTİ

İntihardan vazgeçen Cuma A. daha sonra polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere Eyyübiye ilçe Emniyet müdürlüğüne götürüldü.