Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Göbeklitepe’den enerji almaya çalışıyorlar: Seansı 69 bin TL

‘Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans’ uzmanı olduğunu iddia eden kişiler “Göbeklitepe’de Sirius yıldızına portal açmak” adı altında 69 bin TL’ye seans düzenliyor.

'Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans'


Son zamanlarda sosyal medyada trend olan’Bilinçaltı temizliği” dikkat çekiyor. Kendini ‘Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans’ uzmanı olarak tanıtan kişiler büyük bir bedel ile seanslar düzenliyor.

Bu uygulamaları gerçekleştiren kişiler son olarak “Göbeklitepe’de Sirius yıldızına portal açmak” adı altında seanslar düzenlemeye başladı. Bu içsel yolculuğa çıkmak isteyen kişiler 69 bin TL’ye kadar ücret ödüyor.

Kendini “kuantum düşünce tekniği eğitmeni” olarak adlandıran Şebnem Tacigut, bu amaçla Göbeklitepe’ye bir tur düzenledi.

Göbeklitepe’nin “uzaylıların havalimanı” olduğunu savunan sorumlu kişi ve katılımcılar, burada ellerini uzatarak tarihi kalıntılardan enerji almaya çalışıyor.

Son gün ise, Urfa’nın “peygamberler şehri” olarak anılmasından yola çıkılarak bazı peygamberlerin özelliklerinin katılımcılara yüklendiği aktivasyonlara ayrılmış.