Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fatih Erbakan’dan Taziye Mesajı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Pençe-Kilit Harekatı’nda şehit olan askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı.

Yeniden Refah Partisi Genel


Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerlerimiz ve yaralı askerlerimiz için baş sağlığı mesajı yayınladı. Fatih Erbakan’ın mesajında, ”Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde askeri üssümüze sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun” ifadeleri yer aldı. Türk milleti olarak bu zorlu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiğini unutmadan, şehitlerimize rahmet, yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz.Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Pençe-Kilit Harekatı Bölgesinde Şehit Olan Askerlerimiz ve Yaralı Askerlerimiz İçin Baş Sağlığı Mesajı Yayınladı.
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerlerimiz ve yaralı askerlerimiz için baş sağlığı mesajı yayınladı.

Erbakan, mesajında “Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde askeri üssümüze sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

“Aziz milletimizin başı sağ olsun” diyen Erbakan’ın bu duyarlı mesajı, ülke genelinde takdirle karşılandı. Şehitlerimiz için başsağlığı, yaralılarımız için ise acil şifalar dileyen Erbakan, devlet büyüklerine de başsağlığı mesajını iletti.

Fatih Erbakan Mesajında Şunları Yazdı. ”Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde askeri üssümüze sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz millet
Fatih Erbakan Mesajında Şunları Yazdı. Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde askeri üssümüze sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun

Fatih Erbakan’ın bu duygu dolu mesajı, ülkemizin içerisinde bulunduğu hassas süreçte bir kez daha göstermiştir ki, milletimizin birlik ve beraberliği her şeyin önündedir. Terörle mücadelede şehit olan ve yaralanan askerlerimizin acısını yürekten hisseden Erbakan, her zaman olduğu gibi, devletin ve milletin yanında olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde yaşanan bu üzücü olay, milletimizi derinden sarstı. Ancak Fatih Erbakan’ın bu duygusal mesajı, vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmiştir. Bu zorlu süreçte, ülkemizin birlik ve beraberliği en büyük gücümüz olmaya devam edecektir.