Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fatih Erbakan: “Seçimlerin Kilit Partisiyiz”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Yozgat’ta partisinin seçim irtibat bürosu açılışında kalabalığa hitap ederek, seçimlerin kilit partisi olduklarını belirtti. Erbakan, Türkiye’nin çeşitli illerinde Yeniden Refah Partisi’nin iddialı bir şekilde seçimlere girdiğini ve favori parti olarak yer aldığını ifade etti.

Yeniden Refah Partisi Genel


Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Yozgat belediye başkan adayı Kazım Arslan’ın seçim irtibat bürosu açılış törenine katılarak partililere seslendi.

Erbakan, yaptığı konuşmada partisinin seçimlerin kilit partisi olduğunu vurgulayarak, Türkiye genelindeki iddialı duruşlarını dile getirdi. Erbakan, “Yeniden Refah Partimiz şu anda seçimlerin anahtar partisi haline gelmiş durumda. Türkiye’nin dört bir yanında kime sorsanız ‘Oylar Yeniden Refah’a’ diyor. Yeniden Refah Partimizin üye sayısı bu gerçeği resmi olarak ve matematik olarak ortaya koyuyor” dedi.

Erbakan, partisinin bu noktaya devlet iktidar gücü, medya desteği ya da dış güçlerin etkisiyle gelmediğini, aksine milletin teveccühü ve milli görüşün bereketiyle bu noktaya ulaşıldığını belirtti.

Fatih Erbakan: “ 31 Mart’ta Daha Büyük Sürprizi Gerçekleştireceğiz”

Partisinin adaylarının profillerine de değinen Erbakan, Bursa, Düzce, Şanlıurfa, Elazığ, Samsun, Yozgat gibi illerde Yeniden Refah Partisi’nin iddialı bir şekilde seçimlere gireceğini ve favori parti olarak yer alacaklarını ifade etti. Ayrıca, “inşallah yeni sürprizlerimiz de olacak” diyerek gelecek sürprizleri müjdeledi.